– WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE: CZYLI ZADOWOLENIE KLIENTA PRZEDEWSZYSTKIM –

Firma nasza istnieje od 1996 roku. Nasza działalność koncentruje się  na dwóch podstawowych płaszczyznach .Jedna z nich  to sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych. Od dwudziestu lat dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania, urządzenia i usługi, które ułatwiają i usprawniają codzienną pracę .Nasze działania cechuje rzetelność ,szybkość i profesjonalizm. Aktualnie posiadamy około dwóch tysięcy zadowolonych klientów dla których świadczymy usługi serwisowe. Naszymi klientami są zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa , placówki handlowe  ,instytucje ,restauracje oraz hotele.

– KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM –

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i znajomości problemów naszych klientów jesteśmy w stanie sprostać bardzo wysokim wymaganiom ,co do sposobu  pracy ich placówek handlowych. Nasza firma dostarcza sprzęt fiskalny, wagowy i komputerowy ,wdraża oprogramowanie zgodne z potrzebami  klienta. Jesteśmy autoryzowanym dealerem tego sprzętu oraz oprogramowania oraz prowadzimy serwis pod patronatem producenta .Druga płaszczyzna naszej działalności skupia się na  świadczeniu usług w zakresie projektowania, instalacji, konserwacji i serwisowania elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz projektowania i wykonywania instalacji CCTV . Poprzez pasję i ciągłą chęć doskonalenia się, możemy państwu zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Obecne technologie wymuszają od pracowników naszej firmy nie tylko wiedzy z zakresu elektroniki, potrzebna jest również wiedza z zakresu informatyki, budowy sieci i automatyki.  Naszym celem jest dostarczanie i wyszukiwanie sprzętu w oparciu o relacje ze sprawdzonymi producentami oraz dostawcami. Urządzenia dozorowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz bardzo przystępną ceną.

– NIE OSIADAMY NA LAURACH – 

Mając dostęp do wszystkich nowości technicznych, zawsze staramy się sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów oraz nie zawieźć pokładanego w nas zaufania. Wierzymy ,że nasza solidność i wysokie kwalifikacje przekonają Państwa do skorzystania z naszych usług .

Zapraszamy do współpracy!