KIM JESTEŚMY
Firma ADITH Technologies powstała w 2005 roku. Od momentu powstania, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku dostawców oprogramowania, dla gastronomii, hotelarstwa, handlu. Lata działalności w branży rozwiązań IT sprawiły, że rozwinęliśmy swoje produkty zgodnie z przepisami prawnymi i oczekiwaniami naszych klientów, nabyliśmy cenne doświadczenia i wiedzę, stworzyliśmy szeroki wachlarz produktów, które obsługują wszystkie kluczowe obszary firmy i specyficzne procesy biznesowe. Historia rozwoju naszego oprogramowania, jest mocno związana z historią rozwoju systemów operacyjnych, informatyzacją przedsiębiorstw i tworzeniem się rynku systemów dla HORECA oraz branży detalicznej w Polsce.

Wachlarz oprogramowania które od początku działania stworzyliśmy jest szeroki i zawiera takie aplikacje jak:

X2Manager – Zarządzanie Gastronomią o każdej skali
X2Kasa – Obsługa sprzedaży w gastronomii
X2Pos – Obsługa sprzedaży detalicznej
X2Sys – Usługi fiskalne, rozchodu oraz dbanie o bezpieczeństwo danych
X2Raport – Indywidualne raporty SQL
X2Hotel – Zarządzanie Hotelem
X2Code – Współpraca ze sprawdzarkami cen.
X2ADRS – Zarządzanie siecią i wymiana danych między lokalizacjami
X2Mail – Automatyczne wysyłanie tworzonych indywidualnie raportów. Możliwość pracy jak z komunikatorem internetowym
X2Mobile – Obsługa X2System za pomocą zdalnych bonowników kelnerskich. Mogą to być profesjonalne bonowniki ale również tablety czy smartfony działające w oparciu Windows CE, Windows Mobile czy Android
X2KDS – Obsługa zamówień w dziale produkcji oparta o monitor wyświetlający zamówienia oraz klawiaturę przemysłową do jego realizacji
X2Surface – Oprogramowanie umożliwiające podłączenie stolika Microsoft Surface do X2System
X2SMS – Moduł do wysyłania grupowych SMS-ów i tworzenia kampanii marketingowych w oparciu o krótkie wiadomości tekstowe „SMS”
X2SPA – Zarządzanie SPA
X2Rezerwacje – Zarządzanie internetowymi rezerwacjami hotelu
Wieloletnia obecność naszej firmy na rynku systemów informatycznych wspomagających pracę przedsiębiorstw sprawiła, że stale rozwijamy swoje produkty w oparciu o nowoczesne technologie i cenne sugestie naszych klientów. Obok sprzedaży naszych produktów, świadczymy również usługi, które zawierają się w zakresie określanym jako Kompleksowa Komputeryzacja Przedsiębiorstw. Należą do nich: Doradztwo w doborze oprogramowania; Instalacja oprogramowania, jego wdrożenie oraz szkolenie w obsłudze; Doradztwo w doborze urządzeń fiskalnych, sprzętu oraz sieci komputerowych; Dostawa sprzętu komputerowego i fiskalnego; Instalacje sieci komputerowych z serwerami na systemie WINDOWS i LINUX. Wszystkie te działania pozwalają nam tworzyć nie tylko systemy standardowe, ale także systemy dedykowane dla firm o specyficznym sposobie funkcjonowania.